Trasa autobusu 45 - 45: pl. Kościuszki - Arkady => Wiaderno pętla - Tomaszów Mazowiecki
Przystanki autobusowe
- 1 - Plac Kościuszki - Arkady
- 2 - marsz. Piłsudskiego - Ciesielska
- 3 - Legionów - J. Słowackiego 08
- 4 - Dąbrowska - Smugowa
- 5 - Dąbrowska - gen. Bema
- 6 - Dąbrowska - cmentarz
- 7 - Dąbrowska - Spacerowa
- 8 - Dąbrowa pętla
- 9 - Wola Wiaderna PKS
- 10 - Parcela Wiaderno
- 11 - Wiaderno skrzyżowanie
- 12 - Wiaderno 50
- 13 - Wiaderno 84
- 14 - Wiaderno 120
- 15 - Wiaderno